Vacature omschrijving

Rezumatul muncii

Publicat
Region Zuid-Holland
Salariul € 10,24
Ore 40
Vizualizat 70 vizualizări totale

Birourile noastre

Birou Comănești

Str. Republici C 4

605200 Comănești

 +40 741 046 948

 +40 746 094 160

 munca@vuurin.ro

 Mapa

Birou Baia Mare

Bulevardul București 11/22/1

430251 Baia Mare

 +40 769 667 100

 +40 769 023 100

 +40 769 099 955

 Mapa

Oferte

Muncitor de seră - recoltarea roșiilor cherry

111WZ 70 vizualizări totale Nieuwerkerk aan den Ijssel 40 € 10,24 Lucrător de cultură Seră

Descriere

Pentru unul dintre cei mai buni și mai mari clienți ai noștri, căutăm angajați motivați și energici pentru a crește, îngriji și recolta roșiile. Locul de muncă inițial este sera, unde începe plantarea, îngrijirea și cultivarea generală a roșiilor. La recoltarea roșiilor, activitățile de îngrijire precum îndepărtarea frunzelor, învârtirea plantei și întreținerea culturilor cu cărucioare electrice joacă un rol foarte important. Legumele recoltate sunt sortate cu atenție, ambalate pentru transport și distribuite. La sfârșitul anului calendaristic, în jurul lunilor noiembrie și decembrie, se încheie sezonul de lucru înseră și așa-numitul „Lichidarea serelor”, care implică tăierea plantelor vechi și curățarea temeinică a instalației pentru a planta răsaduri noi.

Oferim

  • Plată săptămânală
  • Atenția unui coordonator român
  • Cazare
  • Asigurare de sănătate
  • Cazare lângă serviciu sau transport la locul de muncă
  • Praca całoroczna (Muncă pe tot parcursul anului) – it is not for whole year (February-October)
  • Condiții de muncă stabile
  • Salar brut 10,24 EUR pe oră
  • 40 de ore pe săptămână
  • posibilitate pentru ore suplimentare plătite cu 135%,
  • Sărbători legale plătite suplimentar 150%
  • Atmosferă de familiară
  • Helpdesk de la Vuurin Personeelsdiensten
  • Înscrierea în registrul agențiilor de ocupare a forței de muncă: 22316

Descrierea funcției

Ca şi muncitor de seră aveți sarcinile:

  • Plantare și îngrijire
  • Ruperea frunzelor
  • Numărarea florilor
  • Coborârea plantelor
  • Reglementări de îngrijire
  • Culegerea roşiilor

Atribuțiile angajatului de sortare:

  • Sortare şi evaluare
  • Ambalare
  • Pregătirea pentru transport

Programul de lucru

Munca într-o seră este pe tot parcursul anului. Cu toate acestea, există luni în care observăm o creștere mare a muncii, de asemenea, luni în care există o scădere a muncii.

Sezonul durează din mai până în octombrie.

Cerințe

  • Motivație pentru muncă
  • Punctualitate
  • Meticulozitate
  • Auto-disciplina
  • Abilitatea de a lucra în echipă
  • Fără frică de înălțime
  • Experiența în lucrul cu roșii este un avantaj
Ore 40
Localitate Nieuwerkerk aan den Ijssel

Aplica acum!

Câmpurile de mai jos sunt marcate cu un ! sunt necesare.

Informatii personale
Infornații despre adresă
Contact
Limbi
Trimiteți CV-ul

CV-ul tău (limită de lucru: 2 MB)

Căutare
Scrisoare de motivație