Vacature omschrijving

Rezumatul muncii

Publicat
Region Noord-Brabant
Salariul € 10,24
Ore 40
Vizualizat 144 vizualizări totale

Birourile noastre

Birou Comănești

Str. Republici C 4

605200 Comănești

 +40 741 046 948

 +40 746 094 160

 munca@vuurin.ro

 Mapa

Birou Baia Mare

Bulevardul București 11/22/1

430251 Baia Mare

 +40 769 667 100

 +40 769 023 100

 +40 769 099 955

 Mapa

Oferte

Muncitori de seră - vinete

113WZ 144 vizualizări totale Dinteloord 40 € 10,24 Lucrător de cultură Seră

Descriere

Pentru unul dintre clienții noștri, căutăm oameni motivați și energici doritori să lucreze în sera de vinete (îngrijirea, tăierea și sortarea vinetelor). În calitate de angajat al unei sere de vinete, efectuați o gamă completă de lucrări legate de recoltare și pregătirea finală pentru vânzare. Munca se poate desfăşura și la înălțime. Întregul proces de producție începe în seră, trece prin zona de sortare și se termină în locul de ambalare.

Oferim

  • Plată săptămânală
  • Atenția unui coordonator român
  • Cazare,
  • Asigurare de sănătate
  • Praca całoroczna (Muncă pe tot parcursul anului) – it is not for whole year (February-October)
  • Condiții de muncă stabil
  • Salar brut 10,24 EUR pe oră
  • 40 de ore pe săptămână
  • posibilitate pentru ore suplimentare plătite cu 135%,
  • Sărbători legale plătite suplimentar 150%
  • Atmosferă de familiară
  • Helpdesk de la Vuurin Personeelsdiensten

Descrierea funcției

Ca şi muncitor de seră aveți sarcinile:

  • Plantare şi îngrijire
  • Ruperea frunzelor
  • Coborârea șirurilor pe care cresc vinetele
  • Răsucirea plantei de vinete pentru o creștere mai rapidă
  • Culegerea

Atribuțiile angajatului de sortare:

  • Sortare şi evaluare
  • Etichetare
  • Pregătire pentru transport

Programul de lucru

Munca într-o seră este pe tot parcursul anului, totuşi există perioade în care observăm o creștere mare a muncii, de asemenea, perioade în care există o scădere a muncii. Sezonul durează din iunie până în septembrie.

Cerințe

  • Motivație pentru muncă
  • Punctualitate
  • Meticulozitate
  • Auto-disciplina
  • Abilitatea de a lucra în echipă
  • Fără frică de înălțime

Despre client

O adevărată afacere de familie cu pasiune pentru vinete. Totul a început cu tatăl actualului proprietar. El a preluat afacerea de la socrul său, care a cultivat diferite legume sub „sticlă plată” pe pășune. În 1975, a fost unul dintre primii din Olanda în cultivarea vinetelor. În 2012, compania s-a mutat în Dinteloord, unde se cultivă pe o suprafață de 5,6 ha. În legătură cu alte planuri de extindere, în 2018 a fost construită o nouă seră. În prezent, compania are o suprafață totală de 11,6 ha. Pe lângă creșterea dimensiunii suprafeței, principalul său avantaj este căutarea constantă de îmbunătățiri și schimbări în domeniul cultivării, energiei și calității produsului.

Ore 40
Localitate Dinteloord

Aplica acum!

Câmpurile de mai jos sunt marcate cu un ! sunt necesare.

Informatii personale
Infornații despre adresă
Contact
Limbi
Trimiteți CV-ul

CV-ul tău (limită de lucru: 2 MB)

Căutare
Scrisoare de motivație