Vacature omschrijving

Rezumatul muncii

Publicat
Region Zuid-Holland
Salariul € 10,48
Ore 40
Vizualizat 276 vizualizări totale

Birourile noastre

Birou Comănești

Str. Republici C 4

605200 Comănești

 +40 741 046 948

 +40 746 094 160

 munca@vuurin.ro

 Mapa

Birou Baia Mare

Bulevardul București 11/22/1

430251 Baia Mare

 +40 769 667 100

 +40 769 023 100

 +40 769 099 955

 Mapa

Oferte

Muncitor de seră - îngrijirea florilor în ghiveci

126 WZ 276 vizualizări totale Strijen 40 € 10,48 Lucrător de recoltare Seră

Descriere

Pentru unul dintre clienții noștri, căutăm persoane motivate să lucreze cu flori în ghivece. Munca va avea loc într-o seră sau într-un hol într-un proces strict definit. Procesul va începe cu plantarea, îngrijirea și pregătirea expedierii către client. Datorită varietății sortimentului, acest job nu devine niciodată plictisitor.

Oferim

  • Plată săptămânală,
  • Atenția unui coordonator român,
  • Cazare,
  • Asigurare de sănătate,
  • Cazare apropae de muncă,
  • Posibilitatea cooperării pe termen lung,
  • Condiții de muncă stabile,
  • Salar de 10,24 EUR/oră,
  • 40 de ore pe săptămână,
  • Posibilitatea orelor suplimentare plătite într-un procent suplimentar de 135%,
  • Orele făcute pe zile de sărbătoare plătite suplimentar cu 150%,
  • Helpdesk de la Vuurin Personeelsdiensten,
  • Înscrierea în registrul agențiilor de ocupare a forței de muncă: 22316.

Descrierea funcției

Responsabilități:

  • Plantare și îngrijire,
  • Îngrijire – îndepărtarea lăstarilor și a frunzelor uscate,
  • Ambalare,
  • Lipirea autocolantelor,
  • Sortare,
  • Pregătirea pentru transport.

Cerințe

  • Motivație pentru muncă,
  • Punctualitate,
  • Meticulozitate,
  • Nonalergic,
  • Responsabilitate,
  • Disponibilitate pentru o perioadă mai lungă de timp,
  • Abilități manuale bune.

Despre client

O companie modernă de horticultură în seră.  Se cultivă pe o suprafață de 7 ha o gamă largă de produse de flori sezoniere pe tot parcursul anului: hortensii, impatiens, ciclamen și multe altele. Compania este apreciată pentru îngrijirea excelentă a produselor sale și uniformitatea lotului. Plantele sunt cultivate într-un mod ecologic și, prin urmare, au și aprobarea MPS. Plantele sunt vândute zilnic în diferite locații din Olanda și în alte țări europene prin intermediul angrosiștilor, exportatorilor, centrelor de grădinărit și florăriilor.

Ore 40
Localitate Strijen

Aplica acum!

Câmpurile de mai jos sunt marcate cu un ! sunt necesare.

Informatii personale
Infornații despre adresă
Contact
Limbi
Trimiteți CV-ul

CV-ul tău (limită de lucru: 2 MB)

Căutare
Scrisoare de motivație