Vacature omschrijving

Rezumatul muncii

Publicat
Region Zuid-Holland
Salariul € 10, 48 brut plus bonusuri
Ore 40
Vizualizat 542 vizualizări totale

Birourile noastre

Birou Comănești

Str. Republici C 4

605200 Comănești

 +40 741 046 948

 +40 746 094 160

 munca@vuurin.ro

 Mapa

Birou Baia Mare

Bulevardul București 11/22/1

430251 Baia Mare

 +40 769 667 100

 +40 769 023 100

 +40 769 099 955

 Mapa

Oferte

Muncitor necalificat în seră – la recoltarea roșiilor

135 WZ 542 vizualizări totale De Lier 40 € 10, 48 brut plus bonusuri Lucrător de cultură Seră

Descriere

Pentru unul dintre clienții noștri, căutăm angajați motivați și energici care să cultive, să îngrijească și să recolteze roșii. Se lucreaza initial in sera, unde începe plantarea, îngrijirea și cultivarea generală a tomatelor. Recoltarea roșiilor, activitățile de îngrijire precum îndepărtarea frunzelor, întoarcerea plantei și reglarea culturilor se realizeaza cu ajutorul cărucioarelor electrice care sunt foarte utile in acest proces. Legumele culese sunt atent sortate, ambalate pentru transport si predate pentru distributie. La sfârșitul anului calendaristic, în jurul lunii noiembrie și decembrie, se încheie sezonul de lucru în seră și incepe etapa de „lichidare” in sera, care constă în eliminarea plantelor vechi și curățarea temeinică a instalației pentru plantarea de puieți noi.

Oferim

Noi oferim:

  • Salariu săptămânal
  • Suportul unui coordonator roman
  • Asigurare de sanatate
  • Cazare in apropierea locului de muncă si transport de la si catre locul de muncă
  • Loc de munca stabil pe perioada indelungata
  • Tarif orar de 10,48 €/h brut plus bonusuri
  • 40 de ore pe săptămână
  • Posibilitatea realizarii de ore suplimentare plătite în procent suplimentar de 135%, 150%
  • Vuurin Personeelsdiensten Helpdesk

Descrierea funcției

Atribuțiile unui lucrător în seră:

  • Plantarea și îngrijirea
  • Tăierea frunzelor
  • Desprinderea florilor de pe planta
  • Coborârea și desfășurarea corzilor
  • Mentinerea curateniei
  • Culegerea roșiilor singure

Cerințe

Cerințe

  • Motivația pentru muncă
  • Punctualitate
  • Seriozitate
  • Auto-disciplina
  • Abilitatea de a lucra în echipă
  • Abilitatea de a lucra la inaltime
  • Experienta in alte sere de rosii

Despre client

O familie de cultivatori care iubesc sincer profesia de grădinar. Din 1927, au cultivat diverse culturi de legume. Ca antreprenor inovator, el a decis în 1999 că extinderea este necesară pentru a fi un antreprenor de succes. În același an, un nou complex de grădini a fost achiziționat pe Zijtwende în De Lier. La momentul achiziției, pe un teren de 35 de hectare se aflau 16 hectare de sere cu clădiri însoțitoare. În anul 2000 s-au adăugat 8 hectare de sere și o hală industrială modernă. Terenul a fost construit în 2003 cu aproape 6 hectare de sere suplimentare. Afacerea de familie are acum patru grădini alăturate cu o suprafață totală de 30 de hectare de roșii cherry și vin.

Compania utilizeaza standarde moderne. Roșiile cherry și roșiile struguri sunt cultivate într-un mod ecologic și ambalate conform cerințelor specifice ale clienților. O echipă de profesioniști dedicați asigură un proces fără probleme. Compania investește în măsuri de economisire a energiei, cum ar fi energia geotermală pentru încălzirea serelor. Aceasta arată modul în care compania se străduiește pentru un management durabil al energiei.

Ore 40
Localitate De Lier

Aplica acum!

Câmpurile de mai jos sunt marcate cu un ! sunt necesare.

Informatii personale
Infornații despre adresă
Contact
Limbi
Trimiteți CV-ul

CV-ul tău (limită de lucru: 2 MB)

Căutare
Scrisoare de motivație